KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ (Budapest)

A CarNet Auto-Fort Kft. az ország egyik legnagyobb FORD márkakereskedése és márkaszervizeként működik 30 éve, mely PEUGEOT és SUZUKI márkával bővült több mint 10 évvel ezelőtt, majd néhány év múlva CITROEN-nel is gazdagodott szervizeinek kínálata. 2020-ban NISSAN márkakereskedés és márkaszerviz nyitásával ismét gyarapodott a CarNet Auto-Fort márkaképviseleteinek száma.

A vállalat a CarNet Csoport tagjaként Budapesten 5 telephelyet működtet, közel 160 fővel.

Jelenleg a Társaság IX., IV. és XXI. kerületi Ford márkaszervizébe keres

KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ

munkatársakat.

Feladatok

  • Kárfelvétel, Audatex készítése;
  • Árajánlatok készítése;
  • Kapcsolattartás a biztosítókkal;
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése, ügyfélszerzés és megtartás;
  • Karosszéria lakatosok munkaelosztása, munkaszervezés;
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése;
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése;
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése.

Elvárások

  • minimum középfokú műszaki végzettség;
  • munkafelvevői területen szerzett tapasztalat, vagy kezdő esetén autóipari végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Főállású alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes bejelentett jövedelem;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Modern, igényes műhely és irodakörnyezet;
  • Családias hangulat;
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Könyves K. krt. 3., 1044 Budapest, Váci út 66-72., 1215 Budapest, Védgát u. 45.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a bérigény és a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest