Kárpitos kolléga (Budapest)

Design kárpitos bútorok, egyedi tervezésű bútorok, gyártására biztos kezű kárpitost keresünk

Cégünk folyamatos, és hosszútávú munkát biztosít, továbbá a munkáink által az előrelépési, és fejlődési lehetőség is adott.

Folyamatosan fejlődő Budapesti cégünkbe munkatársat keresünk kárpitos munkakörbe.Hosszútávú, stabil, változatos munkalehetőséget biztosítunk.Az állásra a kárpitos szakmában szerzett tapasztalattal, és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk.Cégünk folyamatosan megújuló jellegéből, és változatos munkáiból adódóan minden munkatárs számára biztosított a fejlődés.

Amit nyújtunk:

  • megbecsülés, és a munkád utáni elismerés
  • bejelentés
  • korrekt bérezés
  • hosszútávú stabil munka
  • munkaruha
  • egyéb juttatások
  • kiváló munkakörnyezet, felszerelés

 Amit kérünk:

  • helyzetfelismerő képesség
  • szakmai tapasztalat
  • kreativitás
  • igényesség, megbízhatóság
  • felelősségtudatos hozzáállás

Munkavégzés helye

  • 1211 Budapest Iparvágány utca (Csepelművek)

Budapest