Kategória menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy magyarországi nonfood kiskereskedelmi vállalat.

Kategória menedzser

Feladatok

  • Kategória stratégiájának kidolgozása a 4P vonatkozásában, lebontása konkrét, mérhető feladatokra
  • Budget irányszámoknak és választéképítési, árazási alapelveknek megfelelő működés biztosítása kategória szinten
  • A kategória teljesítményének kontrollja meghatározott KPI-ok mentén, rendszeres Category review
  • Választéképítés a piacmonitoring (versenytársak elemzése, újdonságok, innovatív kihelyezések keresése, stb.) és a vevőigények felmérése alapján
  • Szállítók értékelése, kiválasztása, éves tárgyalások lefolytatása
  • A kategória árazási tevékenységének teljeskörű irányítása, kontrollja az adott üzleti évben
  • A kategória éves akciótervének összeállítása, szállítókkal történő egyeztetése, akciós célszámok teljesítése
  • A kategória célszámaihoz illeszkedő áruházi kihelyezés megtervezésében való aktív részvétel
  • A kategória adminisztratív működtetése és koordinálása a területhez tartozó kollégákkal és szoros együttműködésben a társosztályokkal
  • A kategóriát menedzselő csoport teljeskörű irányítása, beleértve az új belépők betanítását, a napi feladatok kontrollját, irányítását

Követelmények

  • Van minimum 3-5 éves kereskedelmi, beszerzési és vezetői tapasztalatod
  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • Stratégiai gondolkodás, és kreatív problémamegoldás jellemez
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Komplexen és rendszerben gondolkodsz
  • Keresed az új kihívásokat és nyitott vagy a változásra
  • Asszertív kommunikáció jellemez és határozottan tudod képviselni a vállalat és saját érdekeidet
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul
  • Magabiztos Excel tudásod van
    Van „B” kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható és családbarát munkahely vagyunk
  • Családias a légkör - segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
  • Továbbképzésekkel támogatjuk a személyes és szakmai fejlődésed
  • Szerethető munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk
  • Lehetőség kedvezményes sportbérlet vásárlására és kedvezményesen vásárolhatsz áruházainkban

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest