Kazángépész és gőzturbinagépész (12 t/h teljesítmény feletti kazán) (Budapest)

A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság pályázatot hirdet

KAZÁNGÉPÉSZ ÉS GŐZTURBINAGÉPÉSZ (12 t/h teljesítmény feletti kazán)

munkakör betöltésére

Feladatok

  • a speciálisan háztartásihulladék-tüzelésű gőzkazánok és a hozzájuk tartozó füstgáztisztító berendezések kezelése
  • üzem-közbeni hibák feltárása, a hibák elhárításában való részvétel
  • a kazánok karbantartásra való előkészítése, a karbantartások utáni üzembe helyezése
  • a gőzturbinák kezelése

Elvárások

  • kazángépész szakképesítés (12 t/h teljesítmény feletti kazán) vagy kazánkezelő szakképesítés (12 t/h teljesítményig) és minimum 2 év igazolt gyakorlat
  • együttműködési és jó kommunikációs készség
  • alapfokú számítógép-kezelői ismeretek
  • három műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • kazángépész-munkakörben 2 év gyakorlat
  • erőművi kazángépész- vagy erőművi gőzturbinagépész-képesítés
  • műszaki érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

Munkavégzés helye

Fővárosi Hulladékhasznosító Mű, 1151 Budapest, Mélyfúró utca 10-12.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ: A "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Kazángépész”

Budapest