Kazánkezelő (Hajdúböszörmény)

A hirdetés már lejárt!

Feladatok

  • Kezeli és felügyeli, ellenőrzi és üzemelteti a különféle tüzelőanyagokkal (olaj, szén, gáz) működő, kézi vagy automatikus üzemi kazánokat.
  • Karbantartja a kazánt és segédberendezéseit.
  • Hibaelemzést, hibaelhárítást végez, intézkedik a hiba megszüntetéséről
  • Méri a felhasználókig eljutó energiamennyiséget.
  • Munkanaplóba rögzíti a fogyasztásmérő műszerek állását és a tárolók vízszintjét.
  • Problémák és hiányosságok észlelése és jelzés a csoportvezető felé.
  • A baleset-, tűz-, munkavédelmi és higiéniai előírások betartása, a munka és védőfelszerelések, balesetvédelmi berendezések kötelező használata.

Elvárások

  • Kazánkezelő OKJ szakképesítés, érvényes tanúsítvány
  • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Hajdúböszörmény