Kémiai laborvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese a Vízminőség és Környezetvédelmi osztályunk

Kémiai laborvezetőt keres

Feladataid lesznek

  • Szerves és szervetlen kémiai vízvizsgálatok elvégzésének szakmai irányítása
  • Új módszerek bevezetése, módszerfejlesztés, módszervalidálás koordinálása
  • A mérési eredmények értékelése, trendanalízisek elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • A laboratórium akkreditációjával kapcsolatos egyes szakmai és dokumentációs feladatok elvégzése
  • Munkatársak napi munkájának koordinálása, szakmai vezetése
  • A laboratóriumi részleg munkájához szükséges anyag- és tárgyi eszköz készletek biztosítása
  • Laboratóriumi információs rendszer (LIS) napi használata
  • A területet érintő jogszabály és szabvány változások követése

Te vagy az ideális jelölt ha

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (vegyészmérnök)
  • Minimum 3 év laboratóriumban szerzett vezetői tapasztalat
  • Mintaelőkészítési és klasszikus analitikai valamint nagyműszeres vizsgálati technikák ismerete
  • Készség a munkatársak motiválásra
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködési készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvismeret

Előny

  • Vízanalitikai jártasság
  • Kísérlettervezési, módszerfejlesztési, módszervalidálási ismeretek
  • A laboratóriumi akkreditáció követelményeinek ismerete
  • Laboratóriumi információs rendszer ismerete

Munkaszerződés típusa

határozatlan

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Jelentkezési határidő

2020. október 31. a beérkezett önéletrajzokat folyamatosan értékeljük, így az első interjúkkal nem várjuk meg a jelentkezési határidőt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat.

Budapest