Képesített könyvelő - Mérlegképes könyvelő (Budapest)

Képesített könyvelő - Mérlegképes könyvelő

Elvárások

Képesített könyvelő, vagy mérlegképes könyvelő, Kulcs-Soft könyvelési és bérszámfejtési szoftverek ismerete előny, bevallások készítése a különböző hivatalok felé. További elvárás lojalitás és jó együttműködési és kommunikációs képesség, valamint precíz adatkezelés, munkavégzés.

Munkakörülmények:

Budapest I. kerület központi helyén, tágas iroda, korszerű eszköz- és szoftver állomány, családias munkahelyi légkör, rugalmas, humánus cégvezetés, 8 órás bejelentett munkaviszonyba keresünk munkatársat nem csak beosztottat. Kereseti lehetőségek munkakörtől függően teljes munkaidő esetén havi nettó 250.000-370.000 Ft. jövedelmet biztosítunk személyes megállapodás alapján. Munkatársainknak finanszírozzuk és biztosítjuk a szakmai a továbbképzéseket.

Munkabér

  • nettó 250 000 - 370 000 Ft / hó
Budapest