Kereskedelmi asszisztens (Budapest)

Webáruházakat üzemeltető cégünk számára keresünk Webshop asszisztens munkatársat.

A hirdetés már lejárt!

Néhány szót rólunk:

  • Fiatal, dinamikus kis csapat vagyunk
  • Jókedvűen, jó hangulatban, egymást segítve dolgozunk
  • Hétfőtől péntekig 9h-17h-ig tart a munkaidőnk
  • Az irodánk és raktárunk Budapest IX. kerületében van
  • Azonnal tudnál is kezdeni

Néhány szót rólad:

Feladataid

  • a webshopon érkező megrendelések adminisztrálása és kezelése
  • szállítókkal és partnerekkel való kapcsolattartás
  • ügyvezető melletti asszisztensi feladatok ellátása

Ezt várjuk Tőled

  • légy talpraesett, határozott, karakán személyiség
  • legyen jó problémamegoldó és felismerő képességed
  • pontos, fegyelmezett, precíz légy a munkád során
  • dinamikus, gyors legyen a munkavégzésed
  • jól tudj csapatban dolgozni, de főképp az önálló munkavégzésben légy erős
  • vevőcentrikus, de kereskedői szemléleted legyen
  • légy pozitív beállítottságú és jól kommunikálj
  • rendelkezz erős számítástechnikai ismeretekkel
  • fontos, hogy otthonosan mozogj az excel világában

Előny, de nem elvárás

  • ha értékesítésben, kereskedelemben és webáruház kezelésben szereztél már tapasztalatot
  • ha tudsz angolul kicsit vagy nagyon

Várjuk fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a megadott e-mail címen!

Budapest