Kereskedelmi asszisztens (Budapest)

A Dilmah teák és Caffe Vergnano kávék importőr cége, a KIKA Kft.

Kereskedelmi asszisztenst

keres Budapest XI. kerületi irodájába.

Feladatok

  • 9 fős gasztro értékesítő csapat munkájának irodai támogatása az értékesítési vezető irányítása alatt
  • Területi képviselők adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Riportok és elemzések készítése értékesítők, vevők és külföldi beszállítók részére
  • Rendelések feldolgozása, számlák elkészítése
  • A területi képviselők havi leltárjának elkészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Középfokú szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű Microsoft Office – Excel és Windows felhasználói ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, igényesség, problémamegoldó szemléletmód, asszertivitás

Amit kínálunk

  • Kreatív munka dinamikusan fejlődő nemzetközi prémium márkákkal
  • Együttműködő munkahelyi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Fényképes önéletrajzát nettó jövedelemigénye megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest