Kereskedelmi Asszisztens (Budapest)

Magyarország egyik legrégebbi iskola- és irodaszer nagykereskedelmi cége munkatársat keres.

A hirdetés már lejárt!

Az Ügyv-Szerv Kft a jogelődjeivel együtt 1981 óta működik. Iró-, irodaszer importtal 1991-ben foglalkoztunk először. 1993-ban költöztünk saját tulajdonú telephelyünkre, ahol egy kb. 4000m2 összterületű iroda-raktár komplexumot hoztunk létre.

Kereskedelmi asszisztens

Magyarország egyik legrégebbi iskola- és irodaszer nagykereskedelmi cége munkatársat keres kereskedelmi asszisztensi pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítési vezető munkájának teljes körű támogatása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás e-mailen és telefonon, árak egyeztetése, rendelések és reklamációk kezelése
  • Belföldi és külföldi szállítások szervezése, számlázás és kapcsolódó logisztikai feladatok elvégzése
  • Árajánlatok készítése, termékek és akciók ajánlása
  • Terméklistázással és weboldallal kapcsolatos adminisztráció
  • Beszerzések nyomon követése, rendeléstervek összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség magyarul (szóban és írásban) és angolul (írásban) feltétel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS - Office)
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Iskola- és irodaszer területen szerzett tapasztalat
  • Adobe Photoshop és Illustrator programok használata

Amit kínálunk:

  • tisztességes bérezés
  • barátságos-családias-támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú, biztos, stabil vállalati háttér
  • Hétfőtől csütörtökig 8-16:30ig, pénteken 8-15:00 -ig tartó munkaidő
  • felelősségteljes feladatok

Budapest