Kereskedelmi és logisztikai asszisztenst keresünk (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Kereskedelmi és logisztikai asszisztenst keresünk

Feladatok

  • Értékesítő munkájának támogatása.
  • Logisztikai osztály adminisztrációs támogatása
  • Megrendelések feldolgozása és nyomon követése.
  • Riportok, statisztikák készítése.
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és belső osztályokkal.

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret - elsősorban Excel (magabiztos használat).
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, rugalmasság.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőség.
  • Hosszútávú munka.
  • Versenyképes fizetés.
  • Teljes munkaidő

Leírás

Ha szeretne egy folyamatosan fejlődő import-export multinacionális cég csapatába tartozni és a kihívásoktól sem hátrál meg, szereti az összetett folyamatokat, ugyanakkor kellő alázattal áll a munkához, akkor ne is keressen tovább! Küldje el jelentkezését, mert most Megbízónk keres Kereskedelmi és logisztikai asszisztenst, hosszútávra, kiemelkedő fizetéssel.

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi