Kereskedelmi és marketing koordinátor (Székesfehérvár)

ALBAGIPS EXIM KFT.

Kelet-közép európai építőanyag forgalmazó, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyag nagykereskedelmi szegmensének értékesítési csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi és marketing koordinátor

Leendő kollégánk a mindennapi feladatok során folyamatos kapcsolatban lesz az ország jelentős építőipari vállalatainak munkatársaival a kereskedőink támogatása kapcsán, így részese lehet a magyar építőipar jelentősebb épületeinek kivitelezésében.

Feladatok

  • Értékesítés támogatása marketinges eszközökkel
  • Kiadványok szerkesztése
  • Reklámkampányok összeállítása
  • PR cikkek írása
  • Árajánlatok készítése, folyamatos kapcsolattartás kiemelt kereskedelmi partnerekkel, új partnerekkel való kapcsolatfelvétel
  • Pénzügyi kimutatások, beszámolók, elemzések készítése
  • Kapcsolattartás külföldi gyártói partnerrel
  • Általános irodai ügyintézés

Elvárások

  • Office programok (Excel, Word, PPT.) magas szintű felhasználói ismerete
  • Műszaki dolgok iránti fogékonyság
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Precizitás, pontosság,
  • Gyors munkavégzés

Előnyök

  • Adwords; FB hirdetésekben szerezett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Olasz nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen megszerzett munka tapasztalat
  • Grafikai és/vagy rajzprogramok gyakorlott kezelése (Indesign; Adobe Illustrator; Archicad)

Amit kínálunk

  • Amennyiben már dolgozott másutt műszaki területen több évet, akkor a próbaidő alatt lehetőség lesz a munkakörrel kapcsolatos tudás megszerzésére, gyakorlati és elméleti képzéseinken, melyek segítségével könnyedén megszerezhető a munkavégzéshez szükséges tapasztalat!
  • Változatos, izgalmas, pergős munka. Ebben a pozícióban beleláthatsz egyszerre számos terület részleteibe a kereskedő és műszakis kollégák támogatásakor.
  • Megismerheted gyakorlatban a logisztika, értékesítés, pénzügy folyamatait, tarthatod a kapcsolatot az értékesítési partnerekkel, vagy külföldi gyártói kapcsolatokkal.
  • Folyamatos fejlődés, képzés lehetősége
  • Családias hangulat
  • Kezdés: amint a pályázó részéről lehetséges
  • Juttatási csomag: versenyképes fizetés; Caffetéria; kedvezményes belföldi nyaralási lehetőség a vállalat üdülőjében, teljesítményarányos bónusz rendszer.
  • A foglalkoztatottság formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye

Székesfehérvár Belváros

Székesfehérvár