KERESKEDELMI IGAZGATÓ (Budapest)

KERESKEDELMI IGAZGATÓ

pozícióba munkatársat keres

Cégcsoportunk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 160 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok

  • A kereskedelmi terület forgalmának, alakulásának figyelése, a szükséges beavatkozások megtétele
  • Új gépjármű értékesítés havi forgalmi és nagykereskedelmi számlázás nyomon követése, számonkérése
  • A készletek optimális szinten tartásának ellenőrzése
  • A gépjármű értékesítési területére vonatkozó bónuszok teljesülésének ellenőrzése
  • Az éves üzleti terv elkészítésében aktív részvétel, stratégiai célok kidolgozása, végrehajtatása, ellenőrzése; célkitűzések teljesítése
  • Az importőrök által előírt eljárások betartása és betartatása
  • A gazdasági igazgató folyamatos tájékoztatása a Cég likviditást érintő beszerzések, kifizetések vonatkozásában
  • Használtgépjármű kereskedelmi terület szakmai irányítása
  • A márka/márkák optimális árrés alakulásának, és a készlet optimális forgási sebességének figyelése, ha szükséges intézkedési terv felállítása a korosított készlet felszámolására
  • Elemzéseket, kimutatásokat készítése a rábízott terület gazdaságos működésének fokozása céljából

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • Minimum 5 év gépjármű kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat, és 3 év felsővezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office, ezen belül kiemelkedő Excel táblázatkezelői ismeret

Személyes kompetenciák

  • Szakmai precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, gépjármű használat, üzemanyag keret
  • Folyamatos szakmai fejlődés, karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzés - Budapest, Pest megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a www.gablini.hu honlapunkra!

Budapest