Kereskedelmi Képviselő (Magyarország)

Csatlakozzon az Aetrex csapatához, és járuljon hozzá az emberek mindennapi életminőségének javításához innovatív talpbetéteink segítségével!

Kereskedelmi Képviselő

Feladatok

  • Az Aetrex talpbetétek értékesítése és népszerűsítése Magyarország területén
  • Ügyfélkapcsolatok kiépítése és ápolása
  • Piaci trendek és versenytársak figyelemmel kísérése
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és megvalósítása
  • Értékesítési célok elérése és túlteljesítése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Értékesítési tapasztalat megléte, ahol előnyben részesítjük:
    • lábbeli kereskedelemben szerzett tapasztalatot
    • az egészségügyi vagy ortopédiai területen szerzett tapasztalatot, azonban ez nem követelmény
  • Önálló, proaktív és eredményorientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és teljesítmény alapú bónuszok
  • Rugalmas munkavégzés és home office lehetőség (országos iroda híján)
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség egy dinamikusan növekvő cégnél

Ha úgy érzi, Ön az ideális jelölt, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.