Kereskedelmi képviselő (Északkelet-Magyarország) (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megyék

Kereskedelmi képviselő (Északkelet-Magyarország)

Nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk értékesítő szakembert az alábbi pozícióba:

A vállalat szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése, az adott területre vonatkozó éves értékesítési tervek megvalósítása, új partnerek felkutatása. Személyes kapcsolattartás a cég meglévő és potenciális ügyfeleivel. Az ügyfél igényeinek megfelelő kalkulációk, ajánlatok elkészítése és azok nyomon követése. Az elvárt dokumentációk és riportok pontos vezetése a vezetői részére.

Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megyék

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • Legalább 2 éves B-2-B értékesítési tapasztalat elsősorban szolgáltatási és/vagy műszaki területen
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek (kiemelten: Excel, Word)
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • Kiemelkedő tárgyalási, prezentációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, belső motiváltság, határozottság, kreativitás
  • Önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására, az ügyfelek igényeinek hatékony meghatározása, a megfelelő megoldás kidolgozása
  • Jó szervező és időgazdálkodási készség
  • Előnyök: Microsoft CRM rendszer ismerete, angolnyelv-tudás

Feladatok:
  • Új értékesítési lehetőségek, potenciális ügyfelek felkutatása
  • A vállalat üzletpolitikájának, értékeinek, árazási szabályainak betartása az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal összhangban
  • Ajánlatok készítése, szerződések megkötése, személyes tárgyalások lebonyolítása, és hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • A látogatások, ajánlatok és szerződések naprakész adminisztrációja CRM rendszerben
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportok készítése