Kereskedelmi-logisztikai munkatárs (Budaörs)

(Budaörs)

Kereskedelmi-logisztikai munkatárs

Piacvezető, nemzetközi, innovatív épületszerkezeti tartóelemek fejlesztésére, gyártására és forgalmazására specializálódott megbízónk budaörsi irodájába keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Kereskedelmi, közgazdaságtani tanulmányok
  • Hasonló, szakmailag releváns pozícióban - nemzetközi vállalatnál - szerzett tapasztalat
  • Aktív, erős, legalább középfokú szintű angol-, vagy németnyelv-tudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word)
  • SAP R/3-ban szerzett jártasság előny!
  • Terhelhetőség, jó kommunikációs készségek, ügyfélközpontúság
  • Precíz/pontos munkavégzés

Feladatok:
  • Az árumegrendelések feldolgozása és a logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Kapcsolattartás a német és osztrák gyártó üzemekkel és raktárokkal
  • Munkatársak képzése és oktatása SAP környezetben (SAP Key User-ként)
  • Szoros együttműködés a német informatikai osztállyal az SAP használatával kapcsolatos problémák kezelése vonatkozásában
  • Kereskedelmi szerződések menedzselése, fizetési feltételek nyomon követése

Amit ügyfelünk nyújt:
  • Korrekt alapfizetés, bónuszrendszer, mobiltelefon, laptop, egy sikeres multinacionális vállalatnál
  • Szakmai fejlődés lehetősége; magasan képzett, támogató csapat

Budaörs