Kereskedelmi munkatárs (Nagytarcsa)

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi munkatárs

Elvárások:

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus csapathoz, ahol a stabilitás és a fejlődés lehetőségei garantáltak?, Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Beszélt/írott angol nyelvtudás, MS Excel és más Office termék magas szintű ismerete, Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás, jó szervezői, együttműködési készség, Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség, Új ismeretek gyors elsajátítása

Előnyt jelent:

Egyéb nyelvek ismerete, Garázsipari gépek, szerszámok ismerete, műszaki beállítottság

Feladatok:

Telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfeleinkkel angol nyelven, Új ügyfelek felkutatása, Árajánlatok készítése, panaszok/reklamációk kezelése, Bejövő rendelések feldolgozása, számlázása, fuvarkövetési feladatok, , Megbízóról:, Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás., Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk:

Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör, Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után, Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés, Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban, 8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Nagytarcsa