Kereskedelmi műveletek gyakornok -Budapest, IV. kerület (WHC021093) (Budapest)

Kereskedelmi műveletek gyakornok -Budapest, IV. kerület (WHC021093)

Építsd karriered már diákként! Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.

Feladatok:

  • Heti jelentések frissítése a kereskedelmi csapatnak és más támogató funkciókhoz
  • Az értékesítési vezetők és a termékmenedzserek segítése a havi tölcsérértékelések adatainak elkészítésében
  • Igény szerinti ad hoc jelentések
  • Segítségnyújtás az SFDC karbantartásához (a felhasználók/termékek főfájljának változásai, lehetőségtulajdonosok újbóli hozzárendelése)
  • Kereskedelmi csapat mintakéréseinek kezelése
  • Együttműködés a kereskedelmi csapattal az SFDC pontosságának javítása érdekében
  • Kereskedelmi termékadatbázis karbantartása
  • Hozzáférés-kezelés a kereskedelmi csapat eszközeihez
  • Kereskedelmi portál tartalmának frissítése a legfrissebb információkkal
  • Egyéb ad hoc feladatok az üzleti igényektől függően

Elvárások:

  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (harmadik európai nyelv előny)
  • Heti minimum 30-35 óra vállalása
  • Érdeklődés a kereskedelmi / gazdasági / marketing terület iránt
  • Jártasság a Microsoft asztali eszközeinek használatában (SFDC és különböző adatbázisok, felügyeleti jelentési platformok ismerete előnyt jelent)
  • Jó üzleti kommunikációs készség
  • Több feladat rangsorolásának képessége
  • Önindító, független, míg csapatjátékos
  • Kereskedelmi gondolkodású, ügyfél-eredményközpontú
  • Kreatív gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Pontos adminisztrációs munkamódszer

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Budapest