Kereskedelmi szaktanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk, a QLM TechLog ID Kft , a QLM cégcsoport azonosítás technika és informatika területén működő üzletága széles ügyfélkörrel rendelkezik kereskedelemi, ipari és logisztikai szektorokban. Értékesítési tevékenységünk bővítésére keresünk műszaki, informatikai végzettségű kollégát.

Kereskedelmi szaktanácsadó munkakörbe

Feladatok

  • vonalkód technikai megoldások értékesítése új és meglévő partnereink részére
  • a meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolat kiépítése, potenciális ügyfelek felkutatása
  • az ügyfél folyamatainak, igényeinek alapos megismerése, koncepcióalkotás.
  • ajánlatok készítése, prezentálása, ajánlati állomány kezelése, szerződéskötés

Elvárások

  • gyakorlatias műszaki, informatikai végzettség
  • műszaki érdeklődés, motiváltság, fogékonyság,
  • folyamatszemlélet, lényeglátás
  • meglévő kapcsolatrendszer és hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér + jutalék
  • céges autó, laptop, telefon
  • hosszú távú karrier
  • szállítói és belső képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest