Kereskedelmi területi képviselő (Budapest)

Kiemelkedő egri borászat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi területi képviselő

Elvárások:

  • Tapasztalatot szerzett hasonló pozícióban, amikről referenciákat és eredményeket tud felmutatni.,
  • Van kötődése a borhoz - kapcsolatrendszer, piacismeret, szakmai végzettség, vagy lelkes borfogyasztó,
  • Kiválóan kommunikál mind az ügyfelekkel a tárgyalások során, mind a kapcsolódó részlegeken dolgozó kollégákkal, mind pedig a szakmai vezetőivel szemben.,
  • Remek a szervezőképessége, jól tervezi meg a napi feladatait, bejárandó útvonalakat és az időbeosztását., -Sikerorientált - nem csak a pénzbeli bónusz, hanem az elérhető elismerés, szakmai fejlődési lehetőség is motiválja, szeretne együtt nőni a céggel.,
  • Felkészült - mind a termékekből, mind pedig a partnerekből, hogy sikeresek legyenek a tárgyalásai.

Feladatok:

  • A több kategóriába sorolt borok kereskedelmi értékesítése,
  • Meglévő partnerekkel való aktív kapcsolattartás, a változó igények felmérése, azok egyéni kiszolgálása a hosszútávú sikeres együttműködés érdekében.,
  • Új partnerek felkutatása, termékek bemutatása - szükség esetén borász bevonásával -, tárgyalás együttműködési lehetőségekről, szerződéskötés.,
  • Megrendelések továbbítása a logisztikai munkatárs felé,

Amit kínálunk:

  • A betanulási időszakban a részletes munkaköri leírás mellett folyamatos támogatás és segítség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Bejelentett alapfizetés, teljesítményarányos bónusz, céges autó, laptop, mobiltelefon.,
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség,
  • Rendszeres csapatépítők és ennek köszönhetően egy családias hangulatú, együttműködő csapat tagság.

Budapest