Kereskedelmi területi vezető - 650.000-750.000 HUF bruttó (Szigetszentmiklós)

Korszerű emelőgépekkel foglalkozó partnercékünk megbízásából munkatársat keresünk

Kereskedelmi területi vezető pozicióba!

Hosszútávú munkalehetőség jutalék rendszerrel, céges autóval, Cafeteria rendszerrel,
13. havi fizetéssel, bejárás támogatással!

Feladatok:

  • potenciális ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • területi képviselők munkájának támogatása, irányítása, ellenőrzése
  • kereskedelmi vezető munkájának támogatása
  • fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • aktív kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • részvétel döntések előkészítésében
  • piaci információ szerzés, a piaci változások követése, dokumentálása
  • heti tevékenység rendszeres lejelentése és adminisztrálása a kereskedelmi vezető felé

Ön az ideális jelölt, ha:

  • felsőfokú végzettsége van
  • magabiztos angol nyelvtudással bír szóban és írásban egyaránt
  • min. 5 év szakmai (értékesítési) tapasztalattal rendelkezik
  • jó szervező és irányítási képessége van
  • kiváló tárgyalási készséggel bír
  • van B kategóriás jogosítványa
  • utazási hajlandósággal rendelkezik (országosan)

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Szigetszentmiklós