Kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Fogászati kereskedelmi cég munkatársat keres, 4- 6 órás munkaidőben. Home office részben lehetséges.

Kereskedelmi ügyintéző

Dolgoznál de nem adnád fel teljesen a magánéleted? Értékelnéd a rugalmasságot a munkaidő terén, vagy a home office lehetőségét? Várunk egy olyan cégnél, amely az innovativitásnak és kreativitásnak köszönheti a sikereit.

Fogászati kereskedelmi cég munkatársat keres, 4-6 órás munkaidőben. Home office részben lehetséges. Feladatod lesz a projektekben való közreműködés, a kollégák munkájának segítése és az irodavezetői feladatok ellátása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • adminisztratív feladatok
  • az iroda mindennapi működéséhez szükséges anyagok, eszközök nyilvántartása, beszerzése
  • kapcsolattartás a könyvelővel
  • számlázás
  • megrendelések a beszállítóktól
  • hírlevélrendszer kezelése
  • import beszállítások szervezése
  • kiszállítások szervezése
  • szerviz ügyintézés
  • a cég kiállításokon, konferenciákon való megjelenésének szervezése, támogatása
  • saját képzéseink regisztrációja, szervezése

Fontos, hogy:

  • legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • gond nélkül kezeld a szokásos irodai szoftvereket (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • társalgási szinten beszélj angolul
  • rendelkezz minimum középfokú végzettséggel

Örülünk, ha

  • van kereskedelmi tapasztalatod
  • nem gond a képszerkesztő programok kezelése
  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő (a feladat a lényeg, nem a munkaidő)
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • home office lehetőség
  • telefon, korlátlan csomaggal

Munkavégzés helye

  • 1037 Budapest, Erzsébet krt.

  • Bérigény megjelölésével

Budapest