Kereskedő - műszaki kereskedő munkatárs (Dunaharaszti)

Kereskedő - műszaki kereskedő munkatárs

értékesítési területre

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolatok építése és fejlesztése,
  • terepi ügyfélkiszolgálás,
  • termékalapok kezelése és fejlesztése,
  • együttműködés a szolgáltatással és a kereskedelmi asszisztensekkel

Elvárások:

  • emberi igényesség - pontos adminisztratív munkavégzés,
  • emberek iránti nyitottság - jó kapcsolatteremtő képesség,
  • szakmai igényesség, érdeklődés és felkészültség technikai, technológiai területen - (méréstechnika – műszerek – gépészeti konstrukciók – autótechnika – számítógép hálózatok stb., szerszámok ismerete előny)
  • jó gyakorlati érzék
  • utazások és ügyféllátogatások iránti nyitottság (jogosítvány szükséges)

Előny:

  • értékesítési gyakorlat
  • gépjárművek vizsgálatához szükséges eszközök ismerete
  • használható, jó angol nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny: olasz, német)

Amit kínálunk:

  • stabilitás – munkatársaink emberi megbecsülése,
  • élenjáró technikai és technológiai területen való tevékenység,
  • az adottságoknak megfelelő területen való munkavégzés,
  • tagja lehet egy fiatal, jól együttműködő csapatnak,
  • kiváló munkakörülmények között dolgozhat,
  • folyamatos tanulás elvárt és biztosított,
  • versenyképes jövedelmet biztosítunk és egyéb ösztönzőkkel
  • jutalmazzuk az eredményes munkát

A tanulás és fejlődés iránt nyitott pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk.

Dunaharaszti