Gépbeállító Technikus állás – X. kerület (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gépbeállító Technikus!

Megbízható munkahelyet keresel?

Jól jön a cafetéria?

Szeretnél fejlődni és tapasztalatot szerezni?

Versenyképes fizetésre vágysz?

Gyere és dolgozz velünk Gépbeállító Technikusként!

Amit nyújtunk:

  • havi br. 537.400 Ft ami tartalmazza az alapbér+ műszakpótlék+ teljesítménybónuszt+ cafetéria
  • havi br. 24.400 Ft cafetéria
  • közvetlen buszjárat
  • robotizált, automatizált, PLC-vezérelt gépek, tiszta munkakörnyezet
  • fizetős munkatársi ajánlási rendszer
  • folyamatos fejlődési lehetőség, képzések
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kérünk:

  • erős elektronikai ismeretekkel
  • folyamatos 4 műszakos munkarend vállalása
  • precíz munkavégzés
  • legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Feladataid lesznek:

  • gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
  • karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján
  • típusváltások lebonyolítása- berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
  • berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
  • berendezések javítása alkatrészcserével
  • javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
  • közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
  • új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint

Előny:

  • Közeli lakhely

Munkavégzés helye

BUDAPEST, PEST, Hungary

Budapest