Kertész (Pest vármegye)

Keressük zöldterület kezelésben jártas kertész kollégáinkat.

Cégünk bővülésével keressük, zöldterület kezelésben jártas kertész kollégákat, fenntartási,-építési, hó és síkosságmentesítési feladatok elvégzésére.

Feladatok:

Gyepfelületek gondozása, automata öntözőrendszer karbantartása, díszfák,díszcserjék,évelők,egyéb dísznövények ápolása/telepítése. Növényvédelem.

Elvárások:

  • igényes, precíz munkavégzés
  • szakmai elhivatottság
  • ápolt megjelenés
  • B.kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelen:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú stabil munkalehetőség
  • szakmai fejlődés
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • munkaruházat
  • céges autó

Céginformáció:

Munkabér

  • nettó  330 000 - 430 000  Ft  / hó