Kertésztechnikus (Budapest)

A BKM Nonprofit Zrt Főkert Kertészeti Főigazgatósága

munkatársat keres

Kertésztechnikus

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Budapest közterületein és a FŐKERT Nonprofit Zrt. üzemeltetésében lévő fasorok kataszterbe, nyilvántartásba vétele,
  • meglévő adatállomány frissítése,
  • új ültetések bevezetése,
  • terepi felismeréseket követően a felvételezett adatok rögzítése,
  • kataszteri adatbázisból való adatok kinyerése és kezelése.

Az ideális jelölt:

  • Rendelkezik minimum középfokú kertészeti / erdészeti vagy kertésztechnikus végzettséggel,
  • van minimum középfokú számítógépes ismerete.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • térinformatikai ismeretek,
  • faápolói képesítés
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú biztos álláslehetőség,
  • csoportos baleset biztosítás a munkába állás napjától,
  • havi rendszerességű munkabér elszámolás,
  • próbaidő (3 hónap) leteltét követőn cafeteria és céges formaruha juttatás,
  • szakmailag nagy tapasztalattal rendelkező csapat munkájában való részvétel.
  • a munkavégzés helye: Budapest közterületein
  • a munkakezdés és befejezés helye: Budapest X.kerület, Keresztúri út 130.

Mivel a foglalkoztatásra előzetes személyes meghallgatás alapján kerül sor, amelyen egyeztetjük a munkaviszony feltételeit is (munkaidő, bér, munkába állás időpontja), kérjük, hogy jelentkezését a www.fokert.hu/allasajanlatok oldalon keresztül küldje el részünkre.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel tud. Kérjük, hogy pályázati anyagához jelöljön meg bérigényt is.

Budapest