Kerti kisgép szerelő (Tapolca)

Tapolcára keresünk kerti kisgép javítót

1991-ben alapított tapolcai telephellyel rendelkező cégünk főként Husqvarna kerti kisgépek értékesítésével, javításával foglalkozik. Szakképzett szerelő munkatársat keresünk, teljes munkaidőben, hosszútávra.

1991-ben alapított tapolcai telephellyel rendelkező cég keres szakképzett szerelő munkatársat, teljes munkaidőben, hosszútávra.

Cégünk főként Husqvarna kerti kisgépek értékesítésével, javításával foglalkozik.

Az új munkatárs feladata benzinmotoros kerti kisgépek (kapálógép, fűnyíró, fűkasza, fűnyírótraktor, láncfűrész, permetezőgép, stb) szervizelése és karbantartása.

Elvárás:

- szakirányú végzettség

- önálló, precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

- csapatban történő munkavégzés

Amit biztosítunk:

- igényes munkakörnyezet

- jó légkör

- versenyképes bérezés

- hosszú távú munkalehetőség

- szakmai fejlődési lehetőség

- útiköltség hozzájárulás

Előny, de nem feltétel:

- B kategóriás jogosítvány

- kerti gépek javításában szerzett tapasztalat

- villamos kisgépek javításában szerzett tapasztalat

Tapolca