készáru raktáros (Magyarország)

Partnerünk a világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának leányvállalata mely több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon, többek között olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A Cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap. Cégüket a folyamatos termelési és minőségi fejlődés jellemzi, melyet csak motivált és felkészült, a csapatmunkára elkötelezett kollégákkal képesek elérni.

készáru raktáros

Feladatok

  • Az üzem által termelt és átadott termékeket mennyiségileg és minőségileg ellenőrése, a tárolási utasításoknak megfelelő betárolása
  • A kiszállítási ütemezésnek megfelelően az áru összekészítése
  • A betárolt és kitárolt áru nyomon követésére szolgáló dokumentáció és adminisztrációt elkészítése
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása (SAP készletek ellenőrzése, számla, szállítólevél, raktári jelentések, termelés számbavételi jelentés)
  • A raktérhűtő működésének rendszeres ellenőrzése, a termékek tárolási hőmérsékletének betartása, ellenőrzése
  • Leltározási feladatok elvégzése
  • A technológiai és higiéniai elírások betartása és betartatása
  • Araktározási folyamatok szakszerűségének ellenőrzése
  • A dolgozók munkájának ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás
  • A készlet elrendezése, mozgatása, tároló helyek feltöltése

Követelmények

  • 1-3 éves raktári tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány, bizonyítvány
  • jó problémamegoldó készség
  • rendszerszemlélet
  • önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • folyamatos, több műszakos munkavégzés (8 órás munkarend) Hétfőtől vasárnapig 3 műszakban dolgoznak a kollégák: 5:30-14:00; 13:30-22:00; 21:30-6:00.

Amit kínálunk

  • megbízható vállalati háttér, stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • fix alapbér, műszakpótlék, teljesítménybónusz
  • ,,Egész évben egészségben" éves jutalom a fel nem használt betegszabadság napok arányában
  • bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Tiszafüred