KÉSZLET- ÉS MEGBÍZÁS-KOORDINÁTOR (Pest megye)

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található.

A magyarországi gyártóbázis nemzetközi viszonylatban is az OBO csoport egyik legmeghatározóbb tagja. A termelési folyamatok három jól elkülönített területre oszthatók: fém- és a műanyagipari termékgyártás, valamint elektronika. Mindhárom területen modern gépparkkal, jól felszerelt üzemekben, izgalmas gyártási technológiákkal folyik a termelés.

Készletgazdálkodás és megbízás koordináció csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

KÉSZLET- ÉS MEGBÍZÁS-KOORDINÁTOR

Feladatok

  • nemzetközi ellátási lánc koordinálásában való részvétel – a készletgazdálkodás, a készlet- és gyártástervezési, ill. a megrendelés-koordináció területén,
  • az egyes (gyártó, valamint értékesítő) vállalatok közti interakciók követése, szükség esetén kapcsolatfelvétel és támogatás,
  • az egyes vállalatok működésének elemzése KPI-ok segítségével, monitorozás és konkrét intézkedések meghozatala, irányelvek és paraméterek meghatározása,
  • vállalatcsoport-szintű mennyiségi alakulás tudatos figyelése,
  • a fenti tevékenyégek alapjául szolgáló informatikai rendszerek (pl. ERP) napi szintű használata.

Elvárások

  • közép- vagy felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • kiváló szervező- és kommunikációs készség, rugalmasság, rendszerszemlélet,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Amit kínálunk

  • tanulási lehetőség, szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről.

Munkavégzés helye

  • 2347 Bugyi, Alsóráda 2. (Pest megye délkeleti része)