Készletgazdálkodó (Budapest)

Csatlakozz a magyarországi bio-, reformélelmiszer, natúrkozmetika és öko tisztítószerek nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó piacának egyik legmeghatározóbb szereplőjéhez, a MediLine csapatához!

Nagykereskedésünk közel 30 éves tapasztalattal, több, mint 10.000-féle termékkel
várja az egészségtudatos fogyasztókat, viszonteladókat.
6 fős beszerzési csapatunkba keresünk

Készletgazdálkodó

kollégát.

Az alábbi főbb feladataid lesznek, ha csatlakozol csapatunkhoz:

  • részvétel a piaci igényeknek megfelelő termékek felkutatásában, portfólió és a terméktörzs folyamatos karbantartása
  • kapcsolattartás a szállító partnerekkel, rendelések leadása, reklamációkezelés
  • optimális árukészlet biztosítása, a készlethiányok és túlkészletezés elkerülése
  • részvétel akciók és promóciók szervezésében
  • elemzések, kimutatások készítése
  • beszerzési projektek önálló menedzselése, a Beszerzés (ill. Vállalatcsoport) markáns képviselete; hatékony együttműködés a társosztályokkal (Raktár, Értékesítés, Pénzügy, Marketing)

Rád építünk ha…

  • min. 1-3 év FMCG területen szerzett beszerzési/kereskedelmi tapasztalatod van
  • haladószintű excel ismeretekkel rendelkezel (FKERES, HA függvények, PIVOT)
  • kiváló kommunikációs és tárgyaló készséged van
  • határozott fellépés és kiváló problémamegoldó képesség jellemez
  • kitartó, lendületes, proaktív és rugalmas személyiségnek vallod magad
  • önállóan és csapatban is precízen, megbízhatóan tudsz dolgozni

Munkakör betöltése során előnyt jelent, ha…

  • van multinacionális cégnél szerzett tapasztalatod
  • azonnal tudsz kezdeni

Munkádért cserébe…

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • versenyképes juttatási csomag, dolgozói vásárlási kedvezmény, sokszínű vállalati események
  • rugalmas munkaidő, 3 hónapos próbaidőt követően határozatlan szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • lendületes, aktív csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • változatos, felelősségteljes munkakör, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a munkakör, várjuk fényképes önéletrajzodat esetleg egy rövid bemutatkozó leveled kíséretében.

Budapest