Key Account Manager (Budapest) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

FMCG területen működő Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Key Account Manager

Feladatok

  • Vevőspecifikus stratégia megvalósítása;
  • Kereskedelmi feltételek önálló tárgyalása;
  • Piacrész és jövedelmezőségi célok teljesítése;
  • Termékelérhetőség és láthatóság folyamatos biztosítása;
  • Megtérülő értékesítés ösztönzési mechanizmusok kialakítása/megvalósítás/elemzés;
  • Bottom-up éves értékesítési terv, vevőspecifikus befektetési terv/megtérülés;
  • Elemzések: Vevőtrendek, Versenyelemzés termékcsoportonként, Fair share index;
  • Nemzetközi feladatok: Partnerspecifikus meetingen aktív-konstruktív értékteremtő támogatás.

Elvárások

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség;
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás írásban-szóban egyaránt;
  • Szoftvereket haladó szintű ismerete: Windows10, Office 365, SAP / SAP BW, PIVOT/POWER PIVOT;
  • 3 év FMCG tapasztalat nemzetközi vevők Key Account Managereként, vagy nemzetközi vevőnél Beszerzőként.

Amit kínálunk

  • Partnerünk egy modern, nyitott, agilis kultúrát építő családi vállalkozás;
  • Fontos számukra a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás;
  • Elkötelezetten törekszenek a Kollégáik megtartására, és a tehetségek bevonzására;
  • Támogató, barátságos, modern munkakörnyezetet, folyamatos tanulási lehetőséget biztosítanak a fejlődésedhez, a magas szintű teljesítmény kibontakoztatásához;
  • A SARS-CoV-2 pandémia időszakban a munkádat biztonságos home office környezetben tudod végezni;
  • Munkádhoz minőségi munkaeszközöket, cégautót biztosítanak;
  • Értékteremtő teljesítményedet, elkötelezettségedet versenyképes kompenzációs csomaggal jutalmazzák (incl. Cafeteria).

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest