Key Account Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik vezető FMCG vállalatához Key Account Managert keresünk, budapesti munkavégzéssel.

Key Account Manager

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó összes meglévő független partner és csatorna kezelése, az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalati stratégával összhangban.
  • A partnerek folyamatainak magas szintű kezelése, elemzése, az üzletfejlesztés kidolgozása, figyelembe véve a vállalat stratégiáját, céljait és terveit.
  • A partnerekhez tartozó budget hatékony felhasználása szem előtt tartva a volumen és profit növekedést.
  • Az átadási árak menedzselése, a belső limit árak betartása, az árkalkulációk kidolgozása.
  • Prezentációk, döntést előkészítő anyagok készítése (riportok, piaci adatok)
  • A területi értékesítés támogatása a hálózati stratégiai minél sikeresebb megvalósítása érdekében
  • Versenytársfigyelés
  • A partnerek bónusz és marketing számláinak teljes körű kezelése a vállalati rendszer elvárásai szerint

Követelmények

  • Értékesítési területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú (ideálisan kereskedelmi/gazdasági) végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség, proaktív, önálló munkavégzés
  • MS Office alkalmazások professzionális használata (különös tekintettel Excel és PowerPoint)
  • SAP ismeret, kiskereskedelemi láncok magas szintű ismerete előny

Amit kínálunk

  • Lehetőség csatlakozni az egyik legismertebb, vezető FMCG vállalathoz
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nyelvi képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest