Key Account Manager - Média értékesítés (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Kereskedelmi platformokat értékesítő partnerünk részére keresünk Key Account Managert az ügynökségi értékesítési csapatba. Téged keresünk, ha van tapasztalatod az ügynökségi világban és szívesen dolgoznál média értékesítésben.

Key Account Manager - Média értékesítés

Feladatok

Médiaügynökségi ügyfélkör teljes körű kezelése

Az értékesítési csapat tagjaként a céges portfólió magas szintű ismerete, értékesítési tanácsadás nyújtása partnerek részére

Rendszeres kapcsolattartás az ügynökségi médiatervezőkkel és az ügynökség ügyfeleivel

Ügyfél-elégedettség biztosítása magas színvonalon

Árbevétel maximalizálása

Ügyféligények folyamatos nyomon követése

Részvétel a folyamatos fejlesztésében

Követelmények

Ügynökségi média területén legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Rendelkezz aktív, élő kapcsolatrendszerrel

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag, bónusz lehetőség

Work-life balance

Kreatív munkakörnyezet

Dinamikus, fiatalos csapat

Rengeteg csapatépítő lehetőség, kávé, tea, nasi

Munkavégzés helye

Budapest