Kiemelt értékesítő (Magyarország)

Kiemelet értékesítő

Munkaköri leírás:

  • Az Ön felelőssége az adott régió aktív feltérképezése és a piaci részesedés növelésére új ügyfelek megszerzésével. Az ügyfél bármelyik vállalkozás lehet, amelynek alkalmazottai vállalati ruhát viselnek.
  • Olyan valakit keresünk, aki élvezi az üzletkötéseket / új ügyfelek vadászatát, és ott is sikeres, ahol mások nem érik el ezt a célt. Egyszerűen, vadásznak kell lennie, aki élvezi új ügyfelek megkeresését.

Elvárások

  • Angol - nagyon jó kommunikációs képességek - legalább B2 szint
  • Bizonyított tapasztalat az aktív értékesítési hozzáállásban - ideális esetben a szolgáltatóiparban legalább 3 évig
  • Professzionális bemutatkozás és megjelenés
  • Erős kommunikációs és prezentációs készségek
  • Önbizalom, elkötelezettség, hajlandóság új dolgok megtanulására, nyitottság
  • A konzultatív értékesítési megközelítés képessége (az ügyfelek számára egyedi megoldásokat fog kínálni - minden ügyfél „eredeti” és más megközelítést igényelhet ahhoz, hogy sikeres legyen vele)
  • Aktív autóvezető

Amit kínálunk

  • Céges autó, magáncélra is - Škoda Octavia Combi
  • Hosszú távú foglalkoztatási perspektíva - állandó munkavállalói szerződéssel
  • Kizárólagosság a térségen belül
  • Önálló és felelősségteljes munka, ahol csak rajtad múlik, hogy sikeres leszel - saját sikereit hozza létre, és megszervezi munkáját
  • A megfelelő javadalmazás; alapfizetés + bónuszrendszer, korlátozás nélkül
  • Lehetőséget a vállalati növekedésben és a vállalati célok teljesítésének elősegítésében
  • A sikeres nemzetközi cég biztonságát
  • A lehetőséget egy olyan vállalatnál dolgozni, amely üzleti területén nemzetközi vezető
  • Nagyszerű munkatársak csapatát