key account manager (Budapest)

Key account manager

Interfood és Pharma Kft. 2002-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, étrendi-kiegészítő, élelmiszeripari alapanyagok kereskedelmével és gyógyszeripari tanácsadással foglalkozó cégünkhöz key account manager pozícióba keresünk az étrendi-kiegészítő iparágban (vagy az OTC gyógyszerpiacon) szakmai múlttal rendelkező munkatársat azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (vevők és szállítók)
  • Új üzleti (vevő és beszállítói) kapcsolatok felkutatása, kiépítése
  • A vállalat képviselete rendezvényeken, tárgyalásokon belföldön és külföldön egyaránt
  • Innovatív ötletek előterjesztése és megvalósíthatóságának vizsgálata
  • Vevői árajánlatok kiadása és nyomon követése.
  • Napi/ heti/ havi /negyedévi munkaterv készítése
  • Elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • min. 5 éves, kifejezetten az étrendi-kiegészítők piacán vagy OTC gyógyszerpiaci területen szerzett gyakorlat
  • felsőfokú, szakmai angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • „B” típusú jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, eredményorientáltság

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Mit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok
  • barátságos munkakörülmények
  • céges autó használat

Budapest