Key Account Manager (Budapest)

Nemzetközileg sikeres, építőipari termék országos értékesítésére keresünk key account managert

A hirdetés már lejárt!

Sok éve működő, több területen sikeres magyar cégcsoport keres új kollégát az értékesítés területére.

Egy nemzetközileg már sikeres építőipari termék Magyarországi bevezetése és értékesítése a fő feladat.

Feladataid lesznek:

  • Új ügyfelek telefonos, e-mailes megkeresése
  • Személyes találkozók szervezése
  • Ügyfelekkel személyes találkozó és prezentáció
  • Ajánlatok készítése
  • Már meglévő ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás

Fontos, hogy:

  • Legyen minimum 5 év értékesítési tapasztalatod
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezz
  • B típusú jogosítványodnak is lennie kell
  • Végtelen szorgalmadra és álhatatosságodra is szükség lesz

Előnyt jelent, ha

  • Van kapcsolatrendszered az épitőipari vagy útépítési területen
  • Van aktív angolnyelv-tudásod
  • Magabiztosan kezeled az informatikát

Amit kínálunk

  • Fix alapbér és értékesíthez kötött mozgóbér
  • Autó, laptop, telefon
  • Komoly karrier lehetőség cégcsoporton belül

Munkavégzés helye

  • Budapest, IV. kerület

Budapest