Key Account Manager (Pécs)

Key Account Manager

Leírás

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Key account manager pozícióba munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás, ajánlatok, vevői rendelések kezelése, kiszállítási határidők egyeztetése, nyomon követése
  • Komplex, stratégiailag fontos ügyfélprojektek menedzselése - az ajánlatkészítés, a tervezés és a kivitelezés fázisában - különféle belső illetve külső partnerekkel.
  • Együttműködés a mátrix szervezetben az egyes rendelésfeldolgozási lépések felelőseivel (pl. értékesítés, konstrukció, anyaggazdálkodás, szerelde)
  • A rendszeres belső határidő megbeszélések vezetése, moderálása (board meeting)
  • Termékköltség optimalizálás
  • Vállalat képviselete a megbízások tekintetében a vevő-megrendelő viszonylatban

Elvárások

  • Releváns felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Munkakörhöz kapcsolódó min. 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office (MS Project előny) ismeretek
  • Logikus, rendszerezett, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség és megoldás-orientált attitűd
  • Önálló munkavégzés és csapatmunka
  • Utazási hajlandóság
  • Közepes komplexitású vevők kezelése a feladat leírásnak megfelelően

Amit kínálunk

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • 3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs