Key Account Manager (Budapest)

Béren kívüli juttatások területén működő Partnerem számára keresek egy fiatalos, kreatív gondolkodású, innovatív szemléletű KEY ACCOUNT MANAGER-t.

Key Account Manager

Feladatok

Hosszú távú bizalmi kapcsolat kiépítése és fenntartása partnerekkel

Upselling lehetőségek generálása

Új ügyfelek akvirálása előre meghatározott stratégia és üzleti modell alkalmazásával

Aktív közreműködés a stratégiai tervezésben

Értékesítési tervek készítése ügyfélspecifikusan

Követelmények

3+ év Key Account Manager tapasztalat

releváns felsőfokú végzettség

meglévő ügyfélkör az alábbi területeken előny: mezőgazdasági-, pénzügyi-, FMCG, gyártó-, nagykereskedelmi cégek

empatikus, intuitív személyiség

erős analitikai és adminisztrációs készség

folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Versenyképes juttatás

Bónusz

Vállalati autó magánhasználatra

Cafeteria

Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest