Key account manager (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Kimagasló szakmai múlttal büszkélkedő, 100%-ban magyar tulajdonú partnerünk, aki már több mint 30 éve jár az iparág élvonalában.

Jelenleg Key account manager kollégát keresünk számukra szegedi székhelyükre.

Key account manager

Feladatok

A Key account manager feladatkörben a kapcsolatépítésért és kapcsolattartásért leszel felelős új és meglévő partnerekkel.  Emellett egyéb izgalmas és kihívást jelentő feladatok várnak még Rád:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás és üzleti találkozók szervezése,
  • Szakmai tanácsadás partnereknek az ajánlatokkal kapcsolatban,
  • Más részlegekkel való szoros együttműködés a meglévő termékek fejlesztésében,
  • Értékesítési támogatás nyújtása, jelentések és riportok készítése az értékesítéssel kapcsolatos adatokról

Követelmények

  • Felsőfokú (lehetőleg gazdálkodás/menedzsment vagy értékesítés/kereskedelem szakirányú) végzettség,
  • Minimum 1 éves értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv aktív, kommunikációs szintű tudása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Modern és inspiráló munkakörnyezet,
  • Kiváló csapatmunka és dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
  • Szakmai tapasztalathoz igazodó juttatások

Szeged