Key Account Manager (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk több mint 40 éves múltra visszatekintő nemzetközi vállalat.

Ipari berendezések szállítója és szolgáltatója lévén költséghatékony, gyors, környezet- és egészségbarát, nyugodt munkavégzést biztosítanak ügyfeleiknek.

Csapatuk bővülése nyomán keresünk Key Account Manager kollégát országos lefedettséggel a legnagyobb partnereikre koncentráltan.

Key Account Manager

Feladatok

A vállalat által kínált szolgáltatások széles körű értékesítése:

Új ügyfelek felkeresése (anyavállalati kapcsolaton keresztül, adatbázisból, pro-aktívan)

Meglévő kiemelt ügyfelek kezelése, ápolása, forgalom növelése

Üzletfejlesztés, piaci potenciál kiaknázása

Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések folyamatainak menedzselése

Társosztályokkal való szoros együttműködés, marketing aktivitások monitorozása

Forgalmi célszámok elérése, profit maximalizálása

Adminisztratív teendők

Követelmények

Legalább 3-5 éves B2B értékesítői tapasztalat műszaki termékek / szolgáltatás területén

Ipari környezetben szerzett értékesítői tapasztalat

Határozott, magabiztos fellépés

Kiváló prezentációs készség, asszertív kommunikáció

Önállóság, kreativitás

Pozitív látásmód, optimizmus

Nyitottság

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag

Könnyen értékesíthető szolgáltatás, kimagasló bónusz lehetőség

Stabil, nemzetközi hátterű vállalat

Családias, professzionális cég és környezet

Önálló, kreatív munkavégzésre való lehetőség

Hosszú távú szakmai perspektíva

Minőségi szolgáltatások, erős piaci jelenlét

Folyamatos új technológiák, fejlesztések a cégen és szolgáltatás-portfólión belül

Munkavégzés helye

Országos lefedettség