Key Account Manager - autóipar (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Key Account Manager - autóipar

Partnerünkről

Multinacionális kecskeméti Partnerünk autóipari területen keres új Key Account Managert a csapatába, aki kelet-európai ügyfelekért lesz felelős.

Feladatok

Az új munkatárs feladatai lennének a főleg külföldi ügyfelekkel való kommunikáció, meglévő ügyfelek kezelése, időnként üzletfejlesztés, ajánlatok készítése, vevők informálása, számlázás és szálltás támogatása. Projektek menedzselése egészen a kezdetektől a megvalósulásig. 1-2 alkalommal pár napos külföldi utakra lehet számítani havonta, főleg repülővel.

Feltételek

Gyártói területen vagy autóiparban szerzett tapasztalat, folyékony angol nyelvtudás (nemzetközi partnerekkel való tárgyalások miatt), magabiztos kommunikációs és problémamegoldó készség. Előnyt jelent a disztribútorokon keresztül való értékesítésben szerzett tapasztalat.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést, összetett és változatos feladatkört, továbbá professzionális multinacionális környezetet kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Kecskemét