Key Account Manager - FMCG/ Food (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk.

Key Account Managert keresünk országos szintű munkavégzéssel partnerünk részére, amely egy nemzetközi jelenléttel bíró élelmiszeripari vállalat.

Key Account Manager - FMCG/ Food

Feladatok

  • A vállalat értékesítési stratégiájának és üzletpolitikájának képviselete
  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel, kereskedelmi kondíciók egyeztetése
  • Az éves tárgyalások értékesítéspolitikai előkészítése, a tárgyalások lefolytatása, szerződések megkötése
  • Akciók összehangolása, kiajánlása és visszaigazolásának nyomon követése, kiértékelése
  • Részvétel az árpolitika kialakításában és annak ellenőrzése a piaci viszonyok ismeretében
  • Piaci trendek és versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése
  • Új lehetőségek és partnerek keresése
  • Értékesítési terv készítésében való részvétel
  • Az értékesítési költségek hatékony tervezése és felhasználása
  • Havi és negyedéves eredmények elemzése, riportok készítése
  • A kereskedelmi képviselői munkafolyamatainak tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése adott területen

Követelmények

  • Min. 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • MS office ismerete, rendszer szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Min. középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, bónusz, céges autó
  • Családias munkakörnyezet
  • Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest