Key Account Manager – Hirdetés, oktatási szektor (Budapest)

Kiadónk Magyarország meghatározó független, hiteles és innovatív tartalomszolgáltatója. A HVG hetilapot valamint magazinokat, időszaki kiadványokat és könyveket jelentetünk meg, a HVG-klubkártya rendszerét működtetjük, továbbá internetes portálokat, mobil oldalakat üzemeltetünk és rendezvényeket szervezünk.

Key Account Manager – Hirdetés, oktatási szektor

Key Account Manager – hirdetés, oktatási szektor Kit keresünk? Olyan partnerre számítunk, aki már legalább 3 éves tapasztalatot szerzett a média/hirdetésértékesítés területén, szereti a kihívásokat és a technológiai újdonságokat, dinamikus, önjáró személyiség, és szívesen dolgozik egy kiadóvállalatnak.

Feladatok

  • Hirdetések értékesítése mind nyomtatott, mind digitális formátumokon.
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • Sales prezentációk tartása.
  • Itthoni és külföldi oktatási trendek folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Részvétel az árképzésben és csomagajánlatok kialakításában.
  • Szerződések és megrendelések előkészítése, lebonyolítása.

Elvárások

  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat.
  • Gyakorlat a nyomtatott és az online médiában.
  • Sikerorientáltság, értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód.
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, kreativitás.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Számlaképes, saját vállalkozás.
  • Együttműködő és kapcsolatteremtő képesség.

Előnyök

  • Hazai oktatási szektor ismerete, meglévő kapcsolatrendszer.
  • Gyors tanulási képesség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Érdeklődés az új digitális hirdetési trendek és a digitális technológiák iránt.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos díjazás (alapbér és jutalék).
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus feladatok,
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek.
  • Kiváló munkakörülmények - modern, napfényes, budai (III. ker), parkos irodaházunkban.
  • HVG-szolgáltatásokhoz térítésmentes vagy kedvezményes hozzáférés (klubkártya, könyv, kiadványok, stb.).

Munkavégzés helye

Budapest

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, úgy kérjük, a pályázatodat „key account – hirdetés, oktatás” jeligére küldd el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest