Key Account Manager - Pharma (OTC) (Budapest)

Partnerünk egy svájci gyógyszeripari cég magyar leányvállalata, akik számára egy stratégiai szemléletű, motivált Key Account Managert keresünk. Ügyfélmenedzserként prémium termékportfóliót képviselhetsz és kiemelt partnerekkel tarthatod a kapcsolatot. Ha van 3-5 év tapasztalatod akár FMCG területen hasonló pozícióban, várjuk jelentkezésedet.

Key Account Manager - Pharma (OTC)

Feladatok

termékportfólió képviselete
kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel
éves és évközi tárgyalások lebonyolítása
értékesítési tervek kidolgozása, utánkövetés, kiértékelés
aktivitásterv kidolgozása és letárgyalása
szoros együtt működés a Product Manager és a Sales Specialist kollégákkal
proaktív részvétel az üzleti stratégia kialakításában
P&L management  a trade budget és a kiadott kedvezményekre vonatkozóan

Követelmények

Bsc/Msc végzettség
3-5 év tapasztalat Key Account Manager pozícióban
stratégiai szemléletmód
innovatív gondolkodásmód
erős analitikai képesség
haladó szintű Excel használat
precíz, eredményorientált
önálló munkavégzés, pozitív szemlélet
B kategóriás jogosítvány

Előny:
pharma/OTC vagy FMCG területen (preferáltan szépségipar, egészségügy / consumer health vonalon) szerzett tapasztalat
Trade marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

határozatlan idejű szerződés
k
ötetlen munkarend
motiváló bérezési és juttatási csomag
céges autó
barátságos munkakörnyezet
laptop és mobiltelefon
jó csapat
családias környezet
folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest