Key Account Manager pozícióba munkatársat keresünk (Magyarország)

Partnerünk cége egy stuttgarti központtal működő, vezető nagykereskedelmi vállalat a csavar, szerszám, és  rögzítéstechnikai eszközök piacán. A tatabányai székhelyű leányvállalatunk számára,

Zala megye, Vas megye, Veszprém megye, Győr-Moson Sopron megye, Komárom-Esztergom megye és Fejér megye északi területére

Key Account Manager

pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • Elkötelezettségével, és tanácsadói képességével tartós partneri kapcsolatokat szerez vállalatunk számára, és stabil ügyfélkört épít fel.

Elvárások

  • Az ideális jelölt kereskedelmi végzettséggel,
  • néhány éves értékesítési tapasztalattal és jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik,
  • fellépése magabiztos és meggyőző.

Előnyök

  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés mellett szolgálati autót is biztosítanak magáncélú használattal

Munkavégzés helye

Zala megye, Vas megye, Veszprém megye, Győr-Moson Sopron megye, Komárom-Esztergom megye és Fejér megye északi területe