Kézi anyagmozgató (Halmajugra) (Halmajugra)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk halmajugrai munkavégzésre keres Kézi anyagmozgató munkatársakat! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk halmajugrai munkavégzésre keres Kézi anyagmozgató munkatársakat!

Feladatok:

  • Késztermék raklapra helyezése
  • Árumozgatás problémamentes végrehajtása
  • Raktár környezetének rendben tartása
  • Termékek körültekintő kezelése
  • Gépi fóliázó használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Csapatban való együttműködés
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Pontos, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Induló havi bér nettó 210.000 Ft-tól
  • Év végi jutalom, extra bónusz, cafeteria
  • Szabad hétvége
  • Stabil, hosszú távú munkahely tanulási és fejlődési lehetőségekkel
  • Céges autóbuszjárat az alábbi településekről: Kál, Kápolna, Nagyút, Ludas, Detk, Gyöngyös, Visonta, Abasár, Pálosvörösmart, Mátrafüred, Markaz, Domoszló, Kisnána, Verpelét, Feldebrő, Aldebrő, Tófalu, Pély, Heves, Boconád, Nagyfüged

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend

Halmajugra