Kézi összeszerelés - nyugdíjas munka (WHC07637) (Székesfehérvár)

Kézi összeszerelés - nyugdíjas munka (WHC07637)

Székesfehérvári közúti járműalkatrész-gyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk diákokat kézi összeszerelő pozícióba! Partnerünk rugalmas, gyors és rendkívül ügyfélorientált. Ügyfeleikkel együtt olyan megoldásokat fejlesztenek ki, amelyek hatékonyabbá teszik a termékeiket. Közvetlen autóipari beszállítók, az idő során modulokra specializálódtak. Globális piacvezetők az "autó arca" terén.

Feladatok:

  • Fröccsöntött műanyag alkatrészek összeszerelése manuális és félautomata gyártósorokon
  • Csavarozás, összepattintás, préselés

Elvárások:

  • Öregségi akár korkedvezményes nyugdíj megléte
  • 05:50-13:50.ig vagy 13:50-21:50.ig tartó munkaidő vállalása

Munkavégzés helye

Székesfehérvár