Kézi rakodó munkatárs (Kecskemét)

Világ vezető logisztikai szolgáltató megbízásából kecskeméti telephelyükre keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Kézi rakodó munkatárs

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet,
  • Szeretsz csapatban dolgozni,
  • Pontosan, precízen dolgozol

Feladatok:

  • A beérkező göngyölegek tisztítása, kezelése,
  • A beérkező göngyölegek osztályozása és palettázása,
  • A raktári rend folyamatos fenntartása,
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok,

, Megbízóról:,

A világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 82 000 alkalmazottjával a világ egyik vezető logisztikai vállalata., Erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, a tengeri, a légi és közúti szállítmányozásban., Dolgozz a kétszeres legvonzóbb munkaadó díj nyertesénél!, Amely hatékony és biztonságos munkafeltételeket biztosít, határozatlan idejű munkaszerződéssel!

Amit kínálunk:

  • Családias légkör, megbízható munkahely,
  • Útiköltség támogatás (autó és tömegközlekedés esetében is),
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Kecskemét