Kiállításszervező (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt. kiállításszervezőt keres!

Várjuk a nagyobb rendezvények szervezésben (1000+ fő) tapasztalattal rendelkező, kiállítások magas színvonalú és precíz megszervezésére képes jelölteket.

A feladatai:

  • A HVG Állásbörze rendezvénysorozat szervezése és lebonyolítása.
  • Az alvállalkozók, beszállítók teljes körű koordinációja, új alvállalkozók kiválasztása.
  • Hibrid rendezvények (online és fizikai egy időben) koncepciójának kialakítása.
  • Kapcsolattartás a kiállító cégek HR-vezetőivel és munkatársaival, a rendezvény értékesítés aktív támogatása.
  • Megrendelők, forgatókönyvek, rendezvénnyel kapcsolatos ügyféltájékoztatók készítése.
  • Közreműködés a rendezvény stratégia kialakításában.
  • Együttműködés a digitális fejlesztőcsapatal, marketing részleggel.

Elvárások:

  • Több éves kiállításrendezési tapasztalat és iparági kapcsolatrendszer.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Nagy munkabírás és stressztűrő képesség, váratlan helyzetek megfelelő kezelése.
  • Precizitás és gondos munkavégzés.
  • Gyors és önálló tanulási képesség.
  • A kiállítás értékesítési folyamatok ismerete.
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Önállóságot: felelős pozíciót egy sikeres, piacvezető szolgáltatásnál.
  • Anyagi érdekeltséget a sikerben.
  • Újdonságokat: a HR-piac megismerésének lehetőségét, sok izgalmat.
  • Csapatot: a HVG elkötelezett kollektívájához való tartozást.
  • Tanulást: a nemzetközi piac újdonságai megismerésének lehetőségét.
  • Tájékozottságot a HVG termékeiből.
  • Zöld környezetet: a munkavégzés helye: 1037 Montevideo u. 14.

Budapest