KIBERBIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ (Budapest)

Szeretnél informatikusként vagy villamosmérnökként valódi kihívásokra választ adni, független akkreditált laboratóriumban dolgozni? Motivál, hogy az alállomások technológiai rendszereinek kiberbiztonsági fejlesztésében úttörő tevékenységben vegyél részt? Ha érdekel az IT – OT kapcsolatok elmélyítése és foglalkoztatnak az alternatív energiák térnyerésének kiberbiztonsági kihívásai, akkor Téged keresünk! Csatlakozz a MAVIR ZRt.-hez és vegyél részt a villamosenergia iparág jövőjének alakításában Te is!

KIBERBIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

pozícióba keressük munkatársunkat.

Egy speciális feladatot ellátó, összetartó, profi csapat várja a jelentkezésedet a Szekunder szakszolgálati osztály OVRAM Relévédelmi Csoport Laboratóriumába.

 AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • A VER-ben alkalmazni kívánt IED (Inteligent Electronic Device) készülékeken információbiztonsági alkalmassági tanúsítvány kiadásához szükséges laboratóriumi szoftveres sérülékenység vizsgálatok (pen teszt) elvégzése, javaslattétel az alkalmassági tanúsítvány kiadásához. Laboratóriumi típus- és egyedi vizsgálatok tervezése, elvégzése, dokumentálása.
  • IED-k kiberbiztonsági szemléletű funkcionális elemzése.
  • Független, akkreditált vizsgáló laboratórium működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása. A laboratóriumi akkreditálással kapcsolatos teendők ellátása, az előírt dokumentálási tevékenység elvégzése.
  • A MAVIR Teljesen Digitális Alállomás innovációs projektjében aktív részvétel kiberbiztonsági területen.
  • Kiberbiztonsági sérülékenység vizsgálati módszerek fejlesztése.
  • Aktív részvétel a csoport egyéb feladatainak ellátásában.

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Felsőfokú villamosmérnöki / informatikai végzettség
  • Információbiztonsági ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Jó kooperációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív, analitikus és rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség, rugalmasság

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Certified Ethical Hacker (CEH) képesítés
  • Szakirányú MSc végzettség; Phd fokozat; szakmérnöki végzettség
  • Szakirányú munkatapasztalat
  • Releváns kiberbiztonsági szabványok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiválómunkakörnyezet és munkaeszközök
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, magán eü. ellátó, sportolási lehetőségek stb.)
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás mellett nagy arányú home office lehetőség
  • Részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a karried és fejlesztheted önmagad
  • önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó utca 4
  • Home office

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest